Tobulas makiažas? Tik su tinkamai paruošta oda

blonde girl s portrait
blonde girl s portrait


Tau ir Tavo draugei tame pačiame salone padarė vienodą makiažą, o ji vis tiek atrodo žymiai gražiau. Kaip manai, kodėl? Sakai, ji gražesnė iš prigimties? Neskubėk daryti tokių išvadų. Neabejojame, kad ji tiesiog žinojo, kaip tinkamai paruošti makiažui veidą. 

Prieš makiažą – odos atgaivinimas

Reta mergina gali pasigirti turinti idealią odą. Dėl temperatūros pokyčių, sauso oro, vaikščiojimo į soliariumus, streso, alkoholio ar cigarečių poveikio oda labai išsausėja, pasidaro šiurkšti, nelygi. Prieš darant makiažą būtina ją atgaivinti, jei nori lygiai užtepti pudrą ir džiaugtis matinės odos grožiu. Kaip tai padaryti? Grožio salonuose galite išbandyti puikią odos atgaivinimo procedūrą su jūros dumbliais „Therapie Marine“. 

Stebuklinga jūros produktų galia

„Therapie Marine“ paslaptis – natūralūs jūržolių produktai, giliai drėkinantys, gaivinantys ir dezinfekuojantys odą. Pasirodo, kad didžiausia problema dažniausiai būna odos drėgmės trūkumas. Be to, žalieji dumbliai apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų, stimuliuoja proteino biosintezę ir gerina tarpląstelinį ryšį. Jie didina drėgmės lygį, elastingumą odoje, suteikia odos ląstelėms gyvybingumo, gydo odos žaizdeles, aprūpina kalciu, fosforu, magniu, jodu ir cinku. Jūržolių kaukė tepama ant binto, o vėliau jis uždengiamas folija, kuri sulaiko šilumą, todėl visą procedūros laiką kaukė maksimaliai veikia. Viena iš sudedamųjų šios procedūros dalių – enziminis pilingas, jis veikia šilumoje ir drėgmėje, nedarant mechaninio poveikio, kuris pakenktų moterims, turinčioms spuogų, brandžių raukšlių ar kitų panašių odos problemų. Užtenka vieną kartą pabandyti šią procedūrą, kad pamatytum, koks stulbinantis yra jos efektas. 

Mokslo ir gamtos jėga

Procedūros efektui sustiprinti naudojamas ultragarsas, kuris padeda įvesti drėkinančius, valančius bei stangrinančius koncentratus į gilesnius odos sluoksnius. Atliekant masažą, taip pat pasitelkiamos naujausios technologijos. Vakuuminis aparatas, kuriuo daromas masažas procedūros metu, gali padėti išspręsti odos problemas tiek jaunoms, tiek vyresnėms moterims. Jis skatina paodžio veiklą, regeneruoja, sutvarko riebalų gamybą, taip išgydydamas jaunatviškus spuogelius. Vyresnės damos negalės atsidžiaugti, kaip šis aparatas sureguliuoja raumenų tonusą, pakelia kaklo odą, išlygina mimikos raukšleles ir stimuliuoja odos atsinaujinimą. Ir, kas aktualu visoms moterims, puikiai drėkina odą.

Rūpinkis grožiu kasdien

Žinoma, ne kiekviena gali sau leisti kasdien lankytis grožio salonuose… Net ir nebūtina to daryti! Pakanka apsilankyti salone vieną ar du kartus per mėnesį! Iškarto pamatysite stulbinantį efektą. Jei jau esi taip „mirtinai“ užsiėmusi, nors dažniausiai tai saviapgaulė ir tiesiog neturėjimas įpročio, pagaliau, kultūros rūpintis savo oda, įsigyk priemonių ir naudok jas namie. Nepulk į parduotuvę ir nepirk kremų, kurie galbūt visai netinka Tavo odai. Profesionali kosmetologo konsultacija – štai ko tau reikia! 

Rate this post