Speciali mankšta krūtinei stangrinti

breast getting ready to enlargement surgery
breast getting ready to enlargement surgery


Norėdamos didžiuotis savo biustu, turime pasirūpinti, kad krūtinė būtų stangri, jos oda elastinga. Tačiau krūtinės grožis išryškėja tik tuomet, jei mūsų laikysena taisyklinga, o nugara visuomet tiesi. Krūtinės odą stangrinti ir laikyseną gerinti padės specialūs mankštos pratimai.

Krūtinę, priešingai nei kitas kūno dalis saugoja ne kaulai ir raumenys, o mažas odos jungiamasis ir riebalinis sluoksnis. Norėdamos išsaugoti gražią krūtinės formą turėsite pasistengti ir pasimankštinti. Atlikdami mankštos pratimus, skirtus krūtinės raumenims stiprinti, įkvėpkite raumenų įtempimo metu, o iškvėpkite, kai raumenis atpalaiduojate.

  • ”Valtis”

Atsigulusios ištieskite rankas virš galvos. Tada tuo pačiu metu kelkite kojas (stebėkite, kad jos nesilenktų per kelius) ir rankas kiek galima daugiau į viršų. Pakėlusios palaikykite šiek tiek ore, tada lėtai nuleiskite. Pratimą kartokite tol, kol nepavargsite.

  • Atsispaudimai

Krūtinei stangrinti padės kelis kartus į savaitę daromi lėti atsispaudimai. Atsigulkite ant pilvo, kojas ištieskite ir šiek tiek praskėskite. Į žemę remkitės tik delnais ir kojų pirštų galiukais. Stebėkite, kad atsispaudimų metu jūsų pilvas būtų įtrauktas, o klubai ir visas kūnas būtų vienoje linijoje. Nugarą laikykite tiesiai. Atsispaudimų seriją darykite tol, kol pajusite malonų nuovargį. Po minutės poilsio, atsispaudimų seriją pakartokite.

  • Pratimas su elastiniu raiščiu

Stovėkite tiesiai, pilvo raumenis įtraukite. Elastinį raištį paimkite už galų ir iškelkite virš galvos. Tada stipriai laikydamos raištį tempkite jį į šonus nelenkdamos alkūnių. Gražinkite raištį į pradinę padėtį ir pratimą pakartokite.

  • Tampymas

Stovėdamos sukryžiuokite rankas už galvos, o delnus “surakinkite”. Nepaleisdamos delnų, ištempkite rankas į viršų arba atgal. Tuo metu stenkitės įtempti ir atpalaiduoti krūtinės ląstos raumenis. Pakartokite judesį kelis kartus per minutę.

  • Pratimai su svarmenimis

Pasirinkite mažo svorio svarmenis. Laikydamos jas delnuose, rankas ištieskite į šonus, o tada nuleiskite. Judesį kartokite 15 kartų. Darydamos pratimą, stenkitės kuo mažiau lenkti rankas per alkūnes, kitaip treniruosite rankų raumenis, o ne krūtinės. Pritūpkite, svarmenis padėkite ant žemės. Nugarą laikykite tiesiai, o pilvo raumenis įtempkite. Tada staigiu judesiu atsistokite, laikydamos svarmenis, rankas ištieskite į šonus. Grįžkite į pradinę padėtį. Pratimą kartokite 18-20 kartų.

  • Plaukimas

Kuo daugiau plaukiosite – tuo gražesnę krūtinę turėsite. Mankšta vandenyje taipogi nepakenks. Pavyzdžiui, suglauskite delnus, laikydamos juos prieš krūtinę, o tada ištieskite juos į šonus arba į priekį.

Rate this post