Spa procedūros. Ko gali iš jų tikėtis?

man having great time at spa
man having great time at spa


Daug moterų renkasi SPA procedūras, kad palepintų savo odą, padarytų ją sveikesne ir jaunesne. SPA turi ypatingą veikimo būdą, kuris gali atjauninti, atgaivinti odą, pašalinti toksinus iš kūno. Svarbiausi dalykai, ko gali tikėtis iš SPA procedūrų.

  • Veido valymas

Tai būdas giliai išvalyti odą, pašalinti purvą, nešvarumus ir inkštirus nuo veido. Po šios procedūros Tavo veido oda bus švari, minkšta ir turės daugiau drėgmės, todėl atrodys gaivesnė. 

  • Veido kaukė

Ji skirta Tavo veido odą padaryti standesnę, lygesnę, ją hidratuoti. Veido kaukė padeda, jei Tavo oda pleiskanoja, lupasi, pašalina nešvarumus ir nebegyvas odos ląsteles, gydo aknę. Kaukės daromos užtepant medžiagą ant veido, tuomet leidžiama jau įsigerti į odą ir tik tada nuplaunama. Jos dažniausiai daromos iš jūros dumblių, purvo, bet taip pat gali būti ir iš kitų medžiagų.

  • Kūno valymas

Trinant odą nuvalomos nebegyvos ląstelės, tam naudojant skirtingus aliejus ir druskas. Tai hidratuoja kūno odą, padaro ją minkštą ir lygią. 

  • Kūno kaukė

Ji veikia tuo pačiu principu kaip ir veido kaukė. Tačiau jausmas, žinoma, visiškai kitoks, kai Tu atgaivini visą kūną, o ne tik veidą.

  • Kūno įvyniojimai

Įvyniojimo procedūrose pagrindiniai kremai, losjonai ar specialus purvas yra skirti kūnui. Kūnas yra stangriai įvyniojamas ir paliekamas tam tikram laiko periodui (priklausomai nuo įvyniojimo rūšies). Šios procedūros padeda detoksikuoti kūną, sustangrinti odą ar net numesti keletą kilogramų. 

SPA centruose dažniausiai taip pat siūlomi specialūs atpalaiduojantys masažai, išlaisvinantys kūną nuo streso, detoksikuojantys jį. Tai puikus ir sveikas būdas greitai atgauti jėgas, pagerinti išvaizdą.

Rate this post