Raudono lūpdažio paslaptis

woman with red lipstick
woman with red lipstick


Kad ir kokį makiažą mėgtum, negali ginčytis: raudonas lūpdažis, kaip ir maža juoda suknelė, visada išlieka klasika. Tačiau kartais moterys vengia šios kosmetikos priemonės vien todėl, kad nemoka tinkamai ja naudotis. Iš tiesų viskas tikrai paprasta – tereikia žinoti keletą pagrindinių taisyklių.

  • Paslaptis slypi Tavo veide

Kuo šviesesnė oda, tuo didesnio efekto gali pasiekti. Pašviesink akis ir neryškiais skaistalais perbrauk skruostus, nes kitaip rizikuoji atrodyti juokingai. Nereikia brėžti akių linijos, užteks tik padažyti jas tušu: juodu – brunetėms, rudu – blondinėms ir raudonplaukėms. Dar šiek tiek pudros, skaistalų ir Tavo veidas jau pasiruošęs priimti didįjį kosmetikos karalių – raudoną lūpdažį. 

  • Lūpų linija

Lūpdažis dažnai išsilieja per kraštus, o kuo jis ryškesnis, tuo prasčiau tai atrodo. Todėl įsigyk lygiai tokios pačios spalvos lūpų pieštuką, kuriuo galėtum apibrėžti lūpas ir taip sustabdyti lūpdažio nutekėjimą. Tau nereikia vargti bandant atitaikyti tokį patį atspalvį pačiai – vienodo pieštuko ir lūpdažio numeris, perkant juos iš vienos firmos, visuomet sutampa. 

  • Pasirink tinkamą spalvą

Jei Tavo veido atspalvis rožinis, Tau labiau tiks slyviniai spalvų tonai. Prie gelsvesnės odos labiau tinka šiltesni, raudoni atspalviai, pereinantys į rudą spalvą. 

  • Venk vienodo lūpdažio ir nagų lako

Jei jau pasirinkai raudoną lūpdažį, nelakuok taip pat ryškiai nagų. Geriau pastelinis, švelnių spalvų ar blizgantis nagų lakas. Apskritai įsidėmėk, kad viena ryški detalė yra pats tas, o dvi – jau per daug. 

Rate this post