Piramidžių gydomoji energija

man making photo of pyramid
man making photo of pyramid


Ką gi patiria pacientas, veikiamas piramidės energijos?

 • Iš pradžių pacientas gali jausti tam tikrą nepasitikėjimą šiuo gydymo metodu, ypač jei jis yra netinkamai informuotas ir nesupranta, kodėl šis metodas taikomas būtent jam.
 • Maždaug pirmas 5 minutes jaučiami parestezijos simptomai, kuriuos pacientai apibūdina skirtingai, daugiausia kaip kutenimą, dilgčiojimą, „šiurpuliukų bėgiojimą“ arba „žąsies odą“, vėsą arba šilumą ir kitais subjektyviais pojūčiais. Kitaip tariant, pacientas patiria neįprastus pojūčius, kurių nėra tose kūno dalyse, kurių nepaveikė piramidės energija.
 • 8–10 min. pacientui pasireiškia hipestezija (sumažintas jautrumas): jeigu jautė skausmą, jis praeina (skausmo nebejaučia). Kartu patiriama ir „levitacija“, nesveika kūno dalis tampa lengva, tarsi besvorė.
 • Esant uždegiminiam procesui, maždaug po 12–15 min. pajuntama, kad uždegimas sumažėjo.
 • Visi šie pojūčiai jaučiami jau pirmą terapijos seansą. Jei taip nėra, tikriausiai piramidė netinkamai naudojama, įvyko klaida, pavyzdžiui, arti veikia elektros variklis, piramidė netinkamai nukreipta ir t. t.
 • Kai naudojama didelė piramidė, į kurią telpa visas paciento kūnas, iš pradžių taip pat gali kilti tam tikras nepasitikėjimas metodu, kurį vėliau pakeičia malonus atsipalaidavimo jausmas ir ramybė, kartais užmiegama. Taikant šį metodą, pacientas turi būti piramidėje ne trumpiau kaip 30 minučių.
 • Piramidės derinimas su tradicine terapija teigiamai veikia gydymo rezultatus. 

Piramidė ir antipiramidė

 • PIRAMIDĖ (vidinis medžiaginės piramidės tūris)
 1. Nuo pirmo gydymo seanso jaučiamas mažesnis skausmas ir uždegimo slopinamasis poveikis. Jos gydomosios savybės, nors ir mažesnės nei antipiramidės, teikia rezultatų beveik visais atvejais.
 2. Pasižymi selektyvinėmis bakteriostatinėmis savybėmis (apsaugo nuo parazitinių ir saprofitinių bakterijų dauginimosi).
 3. Aktyvina organinius procesus.
 4. Veikia lėtai ir pamažu, priklausomai nuo to, iš kokios medžiagos yra pagaminta. Piramidė neturi savybės malšinti skausmą, jis dingsta priklausomai nuo to, kaip sveikstama.
 5. Piramidė beveik neturi šalutinio poveikio. 
 • ANTIPIRAMIDĖS

Piramidės lauke galima išskirti virtualias Žemutinę antipiramidę (po medžiaginės piramidės pagrindo plokštuma) ir Viršutinę antipiramidę (virš medžiaginės piramidės viršūnės).

Žemutinė antipiramidė

 1. Palyginti su piramide, veikia stipriau ir greičiau. Taip pat malšina skausmą.
 2. Galimi tik trumpi seansai – ilgiausiai 20–50 minučių. Gydymo seansams naudojamos tik mažos piramidės tegul.
 3. Antipiramidė turi šalutinį poveikį. Todėl ji gali būti naudojama tik gydytojui rekomendavus ir jam prižiūrint.

Viršutinė Antipiramidė

ĮSPĖJIMAS DĖL VIRŠUTINĖS ANTIPIRAMIDĖS

Viršutinė antipiramidė susidaro virš medžiaginės piramidės viršūnės. Ji veikia kitaip nei Žemutinė antipiramidė ir jos savybės ištirtos tik iš dalies. Norint toliau plėtoti gydymo metodiką ir ją taikyti be rizikos, dar reikia atlikti daugiau tyrimų. Todėl nerekomenduojama piramidės statyti po lova ar kėde, nes Viršutinė antipiramidė gali sukelti nepageidaujamą poveikį. Labai paplitusi nuomonė, kad Viršutinė antipiramidė stimuliuoja endokrininę sistemą ir pastatyta po kėde gali sužadinti lytines liaukas. Tačiau to nerekomenduojama daryti tol, kol nebus daugiau informacijos apie Viršutinės antipiramidės savybes.

Pagrindinės piramidės naudojimo taisyklės

Norint gauti optimalius darbo su piramide rezultatus, būtina laikytis tam tikrų taisyklių, ypač jei piramidė naudojama gydyti arba eksperimentiniams tikslams:

 1. Viena iš piramidės sienelių (arba dvi lygiagrečios pagrindo pusės), naudojant kompasą, turi būti tiksliai nukreipta į magnetinę šiaurę. Esant 5 laipsnių  nukrypimui, piramidės poveikis gerokai susilpnėja, o esant 8 laipsnių nukrypimui, priklausomai nuo mūsų planetos vietos, jis gali visai nepasireikšti. Norint naudoti antipiramidę, kuri formuojasi piramidę pakabinus, kad jos padėtis būtų tiksli, du piramidės pagrindo kampus reikia sriegiais pritvirtinti prie sienos ar kito nejudančio objekto detoxic vaistinese. Mažoji piramidė gali neveikti, jei ji yra ant geopatogeninio taško, net pačio mažiausio. Jei taip yra, užtenka ją tik perkelti vieną metrą į bet kurią pusę. Be to, būtina užfiksuoti anksčiau minėtą tašką, kad pakartotinai nepadėtumėte ant jo piramidės.
 2. Piramidė turėtų būti ne arčiau kaip per 2 metrus nuo bet kokio veikiančio elektrovariklio.
 3. Piramidė veikia tuo geriau, kuo horizontalesnis yra paviršius, ant kurio ji stovi.
 4. Būtina vengti vartoti vandenį ar maisto produktus, buvusius prie piramidės „nuo centro į pietus“. Tinkamai padėti vandenį ir produktus piramidės zonoje „nuo centro į šiaurę“.
 5. Nedėti piramidės ant metalinio stalo ar metalinės lovos.
 6. Reikia paaiškinti, kad gydant viršutinės kūno dalies ligas, galva būtinai turėtų būti nukreipta į magnetinę šiaurę, o gydant apatinės kūno dalies patologijas, galva turėtų būti nukreipta į pietus, o nesveika kūno dalis – į šiaurę. Pavyzdžiui, jei gydysime stuburo ligas, paciento galvą nukreipsime į šiaurę, o jeigu gydytume kelio ligas, paciento galva turėtų būti nukreipta į pietus. Tokiu atveju šių ligų gydymo rezultatai bus labai geri net jei ir gydymo seansų bus nedaug.

Rate this post