Pasirūpink gaiviu burnos kvapu

happy female after laser teeth whitening
happy female after laser teeth whitening


Tobula figūra, blizgantys plaukai, madingi drabužiai, išpuoselėta oda… panašu į tobulumo įsikūnijimą? Deja, tokia mažytė smulkmenėlė kaip blogas burnos kvapas šį puikų vaizdelį gali per akimirką sugriauti. Tyrimai parodė, kad net 85% žmonių, turinčių problemų dėl nemalonaus burnos kvapo, turėtų kaltinti būtent dantų ligas.

Pagrindinis Tavo ginklas – kasdienė dantų priežiūra

Dar vaikystėje mamos visiems kalė į galvas, kad dantis valytis reikia du kartus per dieną. Nepamiršk šio nuostabaus patarimo, kad ir kaip vėluoji į susitikimą, ar kokia buvo sunki diena. Vaizdas bus nepalyginamai geresnis, jei net ir pavėlavusi į susitikimą, atrodysi nepriekaištingai ir iš burnos kvapo kvepės gaiva. Beje, ar žinojai, kad 80% efekto valantis dantis suteikia ne pasta, o dantų šepetėlis!? Juo ne tik nušveisk apnašas nuo dantų, bet ir nuvalyk liežuvį. Ant liežuvio esančios bakterijos dažnai yra blogo kvapo kaltininkės. Ir nepamiršk dantų šepetėlio keisti bent jau kartą per mėnesį! 

Gaiviam kvapui dantų pastos nepakanka

Kad ir kaip skaniai kvepia dantų pasta, įsigyk ir specialų skystį burnai skalauti. Skirtumas bus akivaizdus. Tačiau turėk omenyje, kad šis skystis ligos neišgydo, o tik užmaskuoja sindromą stipresniu maloniu kvapu. Po valgio išvalyk tarpdančius dantų siūlu, kad juose neliktų maisto likučių. Nes užsilikęs maistas tarpdančiuose yra vienas pagrindinių blogo burnos kvapo kaltininkų. 

Nebijok stomatologo!

Ech, amžinas baubas! Manau, laikas suprasti, kad kai kuriuos dalykus tiesiog reikia padaryti, net jei jie ir nelabai malonūs. Tuo labiau, kad jau seniai praėjo tie laikai, kai stomatologai gąsdindavo didžiuliais grąžtais ar taupydavo nuskausminamuosius. Jei dantis taisys profesionalus dantų gydytojas, skausmo tikrai nepajusi. Be to: kuo dažniau apsilankysi pas stomatologą, tuo didesnė tikimybė, kad dantų ligų apskritai išvengsi!

Rate this post