Nepaklusnūs antakiai – lengviai išsprendžiama problema

close up on woman eye
close up on woman eye


Dauguma vyrų ir moterų skundžiasi nepaklusniais plaukais. Lyg būtų negana kiekvieną rytą kovoti su džiovintuvu ir keliomis rūšimis šukų, kai kuriems dar tenka skirti ypatingą dėmesį ir antakiams. Regis, jau juos susitvarkai, o štai ir vėl jie guli visiškai ne taip, kaip turėtų. Laimei, yra daugybė antakių „suvaldymo“ priemonių, reikia tik žinoti, kaip jas naudoti.

Efektyviausios priemonės atakių tvarkymui –  paprasčiausias vaškas plaukams arba universalus vazelinas, kurių rasi bet kurioje kosmetikos parduotuvėje. O štai ką turėtum daryti kiekvieną dieną, jei nori, jog tavo antakiai būtu klusnūs ir įspūdingai atrodytų.

  • Panaudok dantų šepetuką

Pradėk perbraukdama savo antakius kietų šerių dantų šepetuku (ne tuo pačiu, kuriuo valai dantis, savaime aišku!) Šukuok lengvai paspausdama link smilkinių, kiekvieną antakį perbraukdama po penkis kartus.

  • Patrumpink

Jei manai, kad Tavo antakiai ypatingai ilgi ir atrodo neestetiškai, gali juos šiek tiek apkarpyti, bet daryk tai itin atsargiai. Šiam reikalui, gali panaudoti rankų nagų žirklutes, arba specializuotose parduotuvėse nusipirkti specialių žirklučių veido plaukams karpyti. Tik jokiu būdu nesugalvok savo antakių trumpinti buitinėmis žirklėmis ar skustuvu tarytum.

  • Nepersistenk su pincetu

Problemų su antakių formą dažniausiai turi moterys. Tuo tarpu vyrams, rūpesčius kelia, nebent tarpelis tarp antakių, kurio plaukeliai yra lengvai pašalinami pincetu. Bent jau pirmą kartą antakių pešiojimą vertėtų patikėti profesionalui, kuris geriau parinks tinkančią antakių formą, kurią vėliau, jei nenorėsi lankytis grožio salonuose, galėsi pasikoreguoti. 

  • Kad antakiai būtų paklusnūs

Kai sušukavai savo antakius, paimk mažytį lašiuką vaško ar universalaus vazelino ir sušildyk tarp  pirštų. Tada švelniai, bet stipriai įtrink vašką į antakius, ta pačia kryptimi, kaip juos sušukavai. Jei vaškas ar vazelinas Tau per tirštas, pabandyk žele antakiams. Jos konsistencija yra maždaug kaip plaukų želė, ir ją paprasta naudoti. Rezultatai nebus tokie ilgalaikiai kaip vaško, bet kelioms valandoms to visiškai pakaks.

Rate this post