Mezoterapija – ne tik jaunina

red haired female with purple dress and pearls necklace laying on a couch
red haired female with purple dress and pearls necklace laying on a couch


Mezoterapija yra palyginti naujas, atrastas prieš 50 metų, bet jau pripažintas pasaulyje gydymo būdas. Pagrindinis jos uždavinys yra odos atstatymas ir jos gyvybingumo normalizavimas. Gamtinė gelurono rūgštis, įvesta į dermio sluoksnį, užpildo savo gelurono trūkumą, atstato vandens balansą dermyje, būtiną normaliam ląstelių funkcionavimui. Be to, gelurono rūgštis veikia fibroplastus, stimuliuoja dermio tarpląstelinius komponentus en.wikipedia.org. Injekcijos dažniausiai daromos greitam hidratacijos atstatymui.

Mezoterapijos metu ištiriama ir įvertinama kiekvieno paciento odos būklė, sudaromi individualūs veikliųjų preparatų mišiniai ir mikroinjekcijomis įšvirkščiami į probleminės kūno zonos odą. Ši terapija padeda malšinti skausmą, yra naudinga reumatologijoje, ginekologijoje, traumatologijoje, sporto medicinoje.

Mezoterapija grožiui

Viena iš svarbiausių mezoterapijos taikymo sričių – estetinė medicina ir dermatologija https://en.wikipedia.org/wiki/Finasteride. Mezoterapijos pagalba galima neskausmingai ir nepaliekant pėdsakų gydyti celiulitą, suteikti odai švytėjimą, taikant „anti-age“ („mezoliftingo“) programą, tai yra efektyvi priemonė strijoms gydyti, jei jos dar nėra senos (tai rodo balta strijų spalva). 

Mezoterapija prieš plaukų slinkimą

Vis daugiau žmonių skundžiasi dėl alopecijos, t.y. plaukų slinkimo. Tai dažniau vyrų problema, bet kai sutrinka lytinių hormonų pusiausvyra (taip gali atsitikti po gimdymo), plikti gali pradėti ir moterys https://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%BDidininis_nuplikimas. Mezoterapija plikimą pristabdo, prailgina plaukų augimo ir vystymosi ciklą, o jei išplikimas yra židininis, po procedūrų išplikimo židinyje plaukai atauga. Taip pat mezoterapija gydomi randai, jaunatviniai spuogai. 

Rate this post