Medicininis piramidės naudojimas

pyramid in egypt
pyramid in egypt


Pagrindinės piramidės naudojimo taisyklės

Norint gauti optimalius darbo su piramide rezultatus, būtina laikytis tam tikrų taisyklių, ypač jei piramidė naudojama gydyti arba eksperimentiniams tikslams:

 1. Viena iš piramidės sienelių (arba dvi lygiagrečios pagrindo pusės), naudojant kompasą, turi būti tiksliai nukreipta į magnetinę šiaurę. Esant 5 laipsnių  nukrypimui, piramidės poveikis gerokai susilpnėja, o esant 8 laipsnių nukrypimui, priklausomai nuo mūsų planetos vietos, jis gali visai nepasireikšti. Norint naudoti antipiramidę, kuri formuojasi piramidę pakabinus, kad jos padėtis būtų tiksli, du piramidės pagrindo kampus reikia sriegiais pritvirtinti prie sienos ar kito nejudančio objekto. Mažoji piramidė gali neveikti, jei ji yra ant geopatogeninio taško, net pačio mažiausio. Jei taip yra, užtenka ją tik perkelti vieną metrą į bet kurią pusę. Be to, būtina užfiksuoti anksčiau minėtą tašką, kad pakartotinai nepadėtumėte ant jo piramidės.
 2. Piramidė turėtų būti ne arčiau kaip per 2 metrus nuo bet kokio veikiančio elektrovariklio.
 3. Piramidė veikia tuo geriau, kuo horizontalesnis yra paviršius, ant kurio ji stovi.
 4. Būtina vengti vartoti vandenį ar maisto produktus, buvusius prie piramidės „nuo centro į pietus“. Tinkamai padėti vandenį ir produktus piramidės zonoje „nuo centro į šiaurę“.
 5. Nedėti piramidės ant metalinio stalo ar metalinės lovos.
 6. Reikia paaiškinti, kad gydant viršutinės kūno dalies ligas, galva būtinai turėtų būti nukreipta į magnetinę šiaurę, o gydant apatinės kūno dalies patologijas, galva turėtų būti nukreipta į pietus, o nesveika kūno dalis – į šiaurę. Pavyzdžiui, jei gydysime stuburo ligas, paciento galvą nukreipsime į šiaurę, o jeigu gydytume kelio ligas, paciento galva turėtų būti nukreipta į pietus. Tokiu atveju šių ligų gydymo rezultatai bus labai geri net jei ir gydymo seansų bus nedaug.

Pagrindinės terapinės praktikos taisyklės

Taikant terapiją reikia laikytis šių taisyklių:

 1. Nederinti piramidės terapijos ir steroidų vartojimo (lokaliai arba sistemiškai), nes jie gali piramidės gydomąjį poveikį padaryti netinkamą.
 2. Nenaudoti piramidės pacientėms nėštumo metu.
 3. Nenaudoti piramidės pacientams, kuriems atliekama radioterapija.
 4. Atsargiai naudoti piramidę pacientams, kuriuos vargina sunkios širdies patologijos.
 5. Piramidės terapiją galima derinti su bet kuriomis gamtos ir tradicinės medicinos priemonėmis.

Jei kalbėtume apie besilaukiančią moterį, Gabrielio Silvos nuomone, nei ji, nei jos kūdikis piramidėje nejaučia šalutinio poveikio, jiems piramidės poveikis visada bus teigiamas. Patobulintos molekulinės vandens struktūros amniono skystis (vaisiaus vandenys) – geriausia aplinka vaiko raidai. Beje, besilaukiančios moterys, aplankiusios Didžiąją piramidę Gizoje, kurios energija kur kas stipresnė nei piramidės–lovos, nejautė jokio diskomforto.

Piramidės vanduo

Kol kas aptarėme tik „tiesioginį“ piramidės energijos poveikį piramidės viduje arba po ja. Tačiau yra galimybė šios energijos gauti netiesiogiai – per skysčius ir medžiagas, galinčias ją perimti ir kaupti. Vanduo, pienas, vynas, vaisių sultys ir kt. – tai skysčiai, galintys koncentruoti ir išlaikyti piramidės energiją ilgą laiką. Be to, piramidės energijos veikiamų kai kurių medžiagų, pavyzdžiui, tepalų, lūpų dažų, kremų ir net išoriniam naudojimui skirtos medicininės vatos, gydomosios, skausmo malšinimo ir higienos savybės pagerėja. Kaip ir magnetinė, piramidės energija taip pat veikia vandenį, perduodama jam gydomąsias savybes, kurios išlieka keletą dienų. Piramidės energija vandeniui perduodama tiesiog po piramide padėjus stiklinį ar plastikinį indą su paprastu vandeniu. Jis turi būti atitinkamo dydžio, priklausomai nuo vandens kiekio, kurį reikia apdoroti. Bandymai parodė, kad užtenka vandenį išlaikyti piramidėje 24 valandas, kad jis gautų piramidės savybių. Tai patvirtinama radiostezijos (biolokacijos) metodu arba tiesiog pastebėjus, kad vartojamas vanduo įgavo naujų savybių.

Dėl optimalios vandens rezervuaro pastatymo vietos piramidėje yra vieninga nuomonė: rezervuaras niekada neturėtų būti statomas šalia pietinio piramidės krašto, nes įrodyta, kad ši zona pablogina bet kurio maisto produkto, taip pat ir vandens kokybę. Geriausia vandenį statyti šiauriau nuo piramidės centro.

Piramidės energijos gavęs vanduo gali būti vartojamas įvairioms lėtinėms reumatinėms, inkstų, kepenų, skrandžio, dantų ir kitoms ligoms gydyti bei jų profilaktikai. Be to, jis gali būti naudojamas išoriškai sergant dermatologinėmis ligomis, oftalmologijoje, kaip dezinfekuojamoji priemonė gydant žaizdas ir t. t. Piramidės paveiktas vanduo turi visas piramidės energijos savybes, be to, jį paprasčiau ir patogiau vartoti. Geriamas reguliariai, vietoj įprasto vandens, arba naudojamas ruošiant maistą, šis vanduo atgaivina organizmą – ne tik gerina sveikatą, bet ir atjaunina, sustiprina žmogaus energiją.

Vaistų paveikimas piramidėje

Piramidę taip pat galima naudoti bet kokios kilmės gamtiniams vaistams paveikti, išskyrus tuos, kurių sudėtyje yra vario. Piramidės energija gali būti perduodama beveik visiems alopatiniams mineralams ir druskoms, vidinio bei išorinio vartojimo aliejams ir kremams. Piramidės energija neturėtų būti veikiami psichotropiniai vaistai, taip pat visi alopatiniai sintetiniai produktai.

Augalinės esencijos ir ekstraktai, homeopatiniai vaistai turėtų būti piramidės veikiami ilgiausiai 4 valandas, nes jie turi išlaikyti vadinamąją „subtiliąją energiją“. Tik tokiais atvejais panašūs vaistai įgyja stipriausią poveikį ir didžiausią stabilumą. Jei piramidės energija ilgiau nei tris dienas veiks augalines esencijas ir ekstraktus arba homeopatinius vaistus, jų molekulinė struktūra taps tvarkingesnė, tačiau energija neveiks stipriau.

Piramidės ir antipiramidės energijos poveikis žmogaus organams ir organizmo sistemoms

Antipiramidė yra praktiškesnė, paprastesnė ir greičiau panaudojama. Tačiau yra tam tikrų kontraindikacijų, kai ji taikoma konkretiems pacientams, tad gydantis gydytojas į tai turi būtinai atsižvelgti. Gydymo metodika nustatoma pagal diagnozę, o kadangi jų yra daug, apžvelgsime tik dažniausias. Išsamiau tai padaryta knygoje „Terapinė Piramidės Revoliucija“ 3, kurioje smulkiai aprašyti to meto naujausi įvairių ligų gydymo metodai.

Siekiant maksimalaus piramidės terapijos veiksmingumo, reikia griežtai laikytis rekomenduojamų intervalų tarp gydymo seansų. Bendra taisyklė: nuo vieno gydymo seanso pabaigos iki kito pradžios turi praeiti ne mažiau kaip DVI VALANDOS https://lt.wikipedia.org/wiki/S%C4%85narys. Buvimo laikas piramidės lauke priklauso nuo to, kokią kūno dalį ar organą reikia gydyti.

 • Kaulų, sąnarių ir raumenų sistemos. Kaulų ir raumenų sistemos gydymo seansas antipiramidės energija, neliečiant vidaus organų, turi trukti ne ilgiau nei 50 minučių. Tai maksimalus laikas, kurį lemia koloidinės flokuliacijos ciklai ląstelių citoplazmoje. Ilgesnis laikas gali pažeisti ląstelę. Kitaip tariant, 50 minučių yra maksimalus leistinas gydymo antipiramide seanso laikas.
 • Vidaus organai. Sunkių žarnyno ir skrandžio infekcijų atvejais, priklausomai nuo piramidės tipo ir ligos sunkumo, gydymo seansas paprastai trunka apie 30 minučių, tačiau ne ilgiau nei 35 minutes. Kepenų gydymo atvejų buvo nedaug, tačiau beveik visada pavykdavo pasiekti gerų rezultatų. Sergant kepenų ligomis rekomenduojamas maksimalus seanso laikas – 20–25 minutės. 2006 metais Kuboje antipiramide gydėsi keli tūkstančiai pacientų. Kubos patirtis rodo, kad gydymo metodas gali būti keičiamas priklausomai nuo paciento būklės, tad antipiramidė turėtų būti naudojama tik prižiūrint gydytojui.
 • Kvėpavimo sistema. Daugeliu atvejų pageidautina derinti piramidės ir antipiramidės gydymą. Pavyzdžiui, pacientas miega piramidėje ir kasdien jam skiriami 4–5 antipiramidės seansai, trunkantys ne ilgiau kaip 15 minučių, jei liga yra lėtinė, arba iki 30 minučių, jei liga yra ūmi, pavyzdžiui, pneumonija ar plaučių infekcijos, kurias paprastai reikia gydyti antibiotikais. Širdininkams rekomenduojamas tik miegas piramidėje, gydymas antipiramide nerekomenduojama.
 • Endokrininė sistema. Šios sistemos organus reikia gydyti ypač atsargiai, nes liaukos yra labai jautrios magnetiniams pokyčiams. Antipiramidė yra magneto terapijos atmaina, nors antipiramidės gydymui naudojamas minkštas Žemės laukas. Panašu, kad kai kurios liaukos, pavyzdžiui, antinksčiai, yra ganėtinai atsparios antipiramidės poveikiui. O veikiant, tarkim, skydliaukę, kai kurie žmonės jau po 10 gydymo minučių pajusdavo nerimą, nemalonius pojūčius. Turint tai omeny, gydant galvą nerekomenduojami ilgesni nei 10 minučių seansai, nes liaukos, išsidėsčiusios viršutinėje kaklo dalyje (išskyrus limfmazgius), yra tokios pat ir net jautresnės nei skydliaukė.
 • Limfinė sistema šiek tiek atsparesnė magneto terapijai nei kitos organizmo dalys, tad tik gerai šią terapiją išmanantis terapeutas gali nustatyti optimalų gydymo seanso laiką, kuris bet kuriuo atveju neturi viršyti 50 minučių.

Rate this post