Medicininiai piramidės energijos naudojimo aspektai Kuboje

arabic pyramids
arabic pyramids


Medicininiai piradimės naudojimo aspektai – įvadas

Pirmoje XX a. pusėje Antuanui Bovi, Wilhelmui Reichui, Karelui Drbal ir daugeliui kitų tyrinėtojų pavyko įrodyti, kad piramidės forma turi ypatingų savybių. Pakartotinis ypatingų piramidės formų savybių atradimas priklauso prancūzų radiostezininkui Antuanui Bovi, kuris laboratorinėmis sąlygomis sugebėjo mumifikuoti mažus negyvus gyvūnus nedidelėse piramidėse, padarytose pagal Didžiosios Cheopso piramidės pavyzdį. Tirdamas Egipto piramides, Bovi pastebėjo, kad gyvūnai, atsitiktinai patekę į piramides ir ten mirę, po kurio laiko mumifikavosi. Tai mokslininkui davė pagrindą pradėti laboratorinius eksperimentus, naudojant miniatiūrines Didžiosios Piramidės kopijas, tinkamai jas nukreipiant po magnetine Žemės ašim.

Prancūzų mokslininko atradimas paskatino kitus mokslininkus Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, buvusioje Tarybų Sąjungoje, Prancūzijoje. Jie aptiko daugelį įdomių piramidės savybių, susijusių su organiniais ir neorganiniais objektais.

1959 metais Čekoslovakijos inžinierius Karelas Drbal gavo Pirmą Piramidės Patentą Nr. 91.304/59 mažai piramidei, galinčiai skustuvo ašmenims po skutimosi grąžinti buvusį aštrumą ir priversti jį tarnauti 20–50 kartų ilgiau nei įprastai.
K. Drbal nuo prancūzų radiostezininkų skyrėsi tuo, kad buvo mokslininkas. Tuo metu jis teigė, kad didžiausias prancūzų trūkumas – jų misticizmas. Atlikdamas eksperimentus ir apibendrindamas jų rezultatus K. Drbal rėmėsi prielaida, kad „visa gyvoji materija, įskaitant ir žmogų, yra pavaldi biokosminės energijos įtakai, o piramidė tarnauja tik tam, kad sutelktų tą energiją“ kada.

Gydomosios piramidžių savybės žinomos jau seniai. Garsus piramidžių tyrinėtojas Belizalas (Belizal) savo knygoje „Formos bangos“ rašė, kad senovės egiptiečiai naudojo daugybę formų, taip pat ir piramidę, kaip gydomosios energijos šaltinį. Belizalas vadino energiją „neigiamu žaliu spinduliu“ ir teigė, kad šis spindulys tinka uždegimams, žaizdoms, pūliniams ir kitoms ligoms gydyti. Kuboje taip pat kilo susidomėjimas šia moksline naujove, todėl devintojo dešimtmečio pabaigoje buvo atlikti pirmieji eksperimentai su piramidės energija.

1990 m. tyrimai iš pradžių buvo pradėti Kardenase ir Matansase, o nuo 1993 metų tapo sisteminiai, juos ėmė globoti Kubos visuomenės piramidės energijos valdyba. Atsižvelgdama į tai, kad iš įvairių ligoninių, klinikų ir Kubos medicinos centrų buvo sulaukta daugelio teigiamų atsiliepimų apie piramidės terapijos metodą, 2005 metų spalio 12 dieną Havanos Nacionalinė mokslinė taryba natūralios ir tradicinės medicinos klausimais paskelbė piramidės terapiją oficialia ir pranešė apie tai metodo autoriui – daktarui Ulises Sosa Salinui. Tai nutiko po 15 metų pasiaukojamo šio įžymaus gydytojo darbo.

Daktarui Ulises Sosa Salinui ir jo komandai pavyko įrodyti, kad piramidės energijos gydomasis poveikis yra labai panašus į elektromagneto terapijos gydomąjį poveikį. Šių mokslininkų praktikoje yra buvę atvejų, kai reikėjo pakeisti sugedusį elektromagneto terapijos įrenginį „Teramag“, pagamintą medicinos įrangos gamykloje Havanoje, į piramidę lt.wikipedia.org. Kol vyko įrangos remontas, pacientų gydymo rezultatai buvo tokie patys.

Tyrinėdamas piramidės energijos savybes daug nuveikė ispanų antropologas ir kelių sričių mokslininkas Gabrielis Silva. Aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje piramidė padėjo jam visiškai išsigydyti reumatą. G. Silva sukūrė mokslininkų tyrimo komandą „Osiris“, kuri studijavo piramidės efekto atsiradimo priežastis. Šiuo metu jis yra Ispanijos bendrovės „Piramikasa“, gaminančios gydomąsias piramides, piramides-lovas ir statančios tokios formos namus, vadovas.

Gydomosios piramidės energijos savybės

Seniai žinoma, kaip elektromagneto terapija (žemi dažniai ir intensyvumas) veikia žmogaus organizmą, ypač kaulų ir raumenų sistemą: bakteriostatiškai, malšina skausmą ir uždegimą. Kubos medikų bandymų metu buvo nustatyta, kad sergant kaulų ir sąnarių bei raumenų sistemos ligomis piramidės energija veikė plačiau, o jos poveikis buvo toks:

  1. Malšino skausmą
  2. Slopino uždegimą
  3. Bakteriostatinis
  4. Atpalaiduojamasis
  5. Raminamasis

Gabrielio Silvos nuomone, piramidės energija taip pat turi antioksidantinių savybių, veikia nuo reumato. Žmogaus gydymas piramidės energija grindžiamas tuo, kad ligonis aprūpinamas jam gyvybiškai svarbia energija ir taip atkuriama organizmo energinė pusiausvyra. Gydoma energija, sukoncentruota energiniame piramidės centre. Teigiamų rezultatų pasiekiama gydant įvairias organizmo sistemų patologijas – tiek taikant tiesioginį metodą, tai yra energiją gaunant tiesiai iš piramidės, tiek netiesioginį, kai vartojamas piramidės vanduo.

Dabar piramidės naudojamos gydyti ir (ar) įvairių ligų, ypač tokių, kurios yra molekulinio pobūdžio įgimtų defektų pasekmė, profilaktikai koks. Piramidė gydo reumatą, mielitą (stuburo smegenų uždegimas) ir kitas nežinomos kilmės ligas, kurias alopatinė medicina dažnai laiko nepagydomomis. Ligoms, kurias gydo piramidė, taip pat priklauso bet kurios bakterinės etiologijos ligos. Juk piramidėje niekas nepūva ir neskyla, nes ji apsaugo nuo saprofitų kolonijos susidarymo. Taip pat piramidė netrukdo simbiotinių bakterijų, atsakingų už virškinimą, veiklos ir neslopina fagocitinio proceso, kurio tikslas yra išvalyti iš organizmo svetimus mikroorganizmus ir negyvas ląsteles.

Miegas piramidės viduje, kuri kruopščiai pastatyta atsižvelgiant į pasaulio šalis ir yra pagaminta iš atitinkamų medžiagų (paramagnetikų, pavyzdžiui, aliuminio, medžio ar stiklo), užkerta kelią reumatui ir bakterinėms infekcijoms atsirasti. Kol kas nevisiškai aišku, ar taip pavyktų išvengti virusinių ligų, tačiau yra įrodymų, kad virusams sunku įveikti organizmą, kuriame vandens molekulės yra gana struktūruotos, o imuninė sistema – geros būklės. Pastebėta, kad daugelio pacientų, kurie gydėsi pasitelkdami piramides, imuninės sistemos veikla pagerėjo. Piramidė gali padėti atsipalaiduoti esant įvairiems miego sutrikimams – kai kurie pacientai pradėjo gerai atsiminti savo sapnus ir kartu pailsėti. Pacientai, kuriems piramidės terapija buvo taikyta normaliam miegui sugrąžinti, netrukus nustodavo vartoti migdomuosius, nes jų miegas pasidarydavo labai gilus.

Rate this post