Kokioms grožio procedūroms moterys mieliausiai leidžia pinigus?

adult business woman smiling
adult business woman smiling


Naujas veidas, kitokia figūra ar nauji plaukai? Grožio industrija paskutiniame amžiuje vystosi kosminiu greičiu dėl to, kad moterys atiduotų bet ką, kad pakeistų savo išvaizdos trūkumus ir pasiektų grožio standartus. Juk madinga būti jauna, žavia ir veiklia, o tam, kad to pasiekti, kovai su antsvoriu ir amžiaus poveikiu pasitelkiama net ir plastinė chirurgija.

Amerikiečių kosmetikos kompanijų marketingo specialistai išsiaiškino, kurias kūno dalis labiausiai norėtų pakeisti moterys. Pasirodo, pagal išlaidas grožio procedūroms pirmauja grožio procedūros kūnui, veidui ir gražiai šypsenai.

  1. Daugiausiai moterys išleidžia masažo procedūroms. 67 proc. gražiosios lyties atstovių reguliariai lankosi pas masažistus, kad atsipalaiduotų fiziškai ir dvasiškai.
  2. Antroje vietoje – holivudinė šypsena. 60 proc. moterų mano, kad dantų akinamas baltumas gali būti pasiektas tik atlikus dantų balinimą pas dantistą.
  3. Trečioje vietoje – SPA salonų procedūros. 55 proc. moterų, turėdamos laisvą dieną, labiausiai norėtų ją praleisti būtent SPA salone. Kas gali būti maloniau už pasilepinimą pirtimi, baseinu, jakuzzi, sportą fitneso klube ir apsilankymą grožio salone?
  4. 53 proc. moterų savo nagų grožį patikėtų manikiūrininkei.
  5. Plaukų dažymas kirpykloje atsiduria penktoje vietoje. Pusė moterų mieliau dažytų plaukus kirpykloje, nei tai atliktų pačios.
  6. 40 proc. moterų leistų pinigus profesionaliam pedikiūrui. Beje, JAV pats brangiausias pedikiūro salonas „Amr“ yra Las Vegase. Šiame salone VIP klientė sumokėjusi 2 tūkst. dolerių už pedikiūrą su medaus ir pieno vonelėmis papildomai galės mėgautis ir „Cristal“ šampanu bei privačiu vyrišku striptizu.
  7. 36 proc. moterų gyvybiškai reikalingomis laiko tokias jauninamąsias procedūras, kaip botoksas ir mezoterapija. Beje, šių procedūrų prireikia vis jaunesnėms moterims.
  8. Profesionalią depiliaciją renkasi 35 proc. moterų. Pirmenybė atiduodama lazerinei depiliacijai.
  9. Tik 33 proc. moterų leistų pinigus soliariumui. Daugiausiai tai darytų jaunos merginos, kurios nebijo soliariumų teikiamos žalos.
  10. Paskutinėje dešimtuko vietoje atsiduria plastinė chirurgija. Po chirurgo skalpeliu vardan tobulos išvaizdos gultųsi 30 proc. moterų. Dauguma jų tai darytų dėl noro turėti Pamelos Anderson krūtinę. Po chirurgo skalpeliu vardan tobulos išvaizdos gultųsi 30 proc. moterų. Dauguma jų tai darytų dėl noro turėti Pamelos Anderson krūtinę

Rate this post