Kaip pasigaminti losjoną ir kremą krūtinei?

doctor measuring blonde woman s breasts with tape measure
doctor measuring blonde woman s breasts with tape measure


Kuo gražesnė krūtinės oda, tuo dailesnis atrodys biustas. Tam, kad krūtinės oda būtų elastinga, maitinama naudingomis medžiagomis, apsaugoma (pavyzdžiui, nuo kenksmingų saulės spindulių), drėkinama ir valoma, daugelis kosmetikos firmų sukūrė krūtinės priežiūrai skirtus įvairius kremus, tonikus ir losjonus. Ne mažiau naudingi bei veiksmingi kremai ir losjonai, pasigaminti iš natūralių produktų.

Kremą arba losjoną, skirtą krūtinės odos priežiūrai, galite nesunkiai pasigaminti namie iš natūralių produktų. Gali būti, kad jie bus net veiksmingesni už tuos, kuriuos mums siūlo žinomos kosmetikos firmos. Losjonai suteikia krūtinei elastingumo ir valo jos odą. Kremai sumažina krūtinės jautrumą ir suteikia jai elastingumo. Beje, losjonus ir kremus krūtinei patartina laikyti šaldytuve.

Losjonas krūtinės jaunystei

2 arbatinius šaukštelius džiovintos mėtos virkite verdančiame vandenyje. Į šį nuovirą įpilkite šiek tiek obuolių arba vynuogių acto. Leiskite pagamintam losjonui atšalti ir supilkite į tamsų buteliuką. Losjonu galite teptis krūtis, pečius ir viršutinę nugaros dalį kiekvieną dieną ryte ir vakare.

Losjonas krūtinei iš agurkų

Nulupkite 1 vidutinio dydžio agurką ir smulkiai sutarkuokite. Po to ant viršaus užpilkite 10 valgomųjų šaukštų degtinės arba spirito, uždenkite ir palikite 5—10 dienų tamsioje ir šaltoje vietoje. Persunkite gautą mišinį per marlę ir praskieskite virintu vandeniu santykiu 1 : 1. Paimkite vatos tamponą, pamirkykite jį pasigamintame losjone ir patepkite juo krūtinės odą, neliesdami spenelių. Įsigėrus losjonui, išsimaudykite šaltame duše.

Losjonas krūtinei iš žolelių

Sumaišykite šaukštelį mėtos lapelių, ramunėlių lapelių, liepos žiedų ir šias žoleles sutrinkite. Užpilkite sutrintas žoleles 200 ml verdančio vandens ir palikite pusvalandžiui. Skystį nusunkite ir sumaišykite su 40 ml medicininio spirito. Palikite losjoną nusistovėti porai dienų. Pamirkius vatos tamponą losjonu, patepkite juo krūtis ir leiskite losjonui įsigerti. Po to išsimaudykite kontrastingame duše.

Avižinis drėkinantis kremas

2 valgomuosius šaukštus avižinių dribsnių užpilkite stikline verdančio vandens, uždenkite ir palikite 15 minučių, kol avižos pavirs į skystą košelę. Košele patepkite krūtis ir leiskite išdžiūti. Po to išsimaudykite duše.

Maitinamasis kremas iš baltymų

Kiaušinio balymą gerai sumaišykite su valgomuoju šaukštu medaus ir keliais lašais citrinos sulčių. Gautu mišiniu plonu sluoksniu patepkite krūtis. Po 10 min. išsimaudykite šaltame duše.

Rate this post